Способи оплати

Способи оплати послуг Інтернет

Поповнити свій особовий рахунок можна за допомогою пластикової карти Visa і MasterCard з особистого кабінету my.tviy.net.ua прямо зі свого комп'ютера в режимі online.
 
Швидко і в будь-який час доби можна оплатити послуги Інтернет через термінали поповнення рахунку. Оплату можна провести через будь-який термінал EasyPay або City24.
При поповнені зі списку інтернет провайдерів вибирайте провайдер"ТвойNET".
 
Оплатити послуги мережі та Інтернет можна шляхом погашення карти або чека поповнення рахунку. Картки поповнення можна придбати в точках продажу. А поповнити рахунок карткою можна на цій сторінці.
 
Оплатити послуги мережі і Інтернету можна в будь-якому відділенні "ПриватБанку" . Для оплати достатньо сказати, що хочете оплатити послуги ТвійNet. Вкажіть оператору банку тільки номер свого особового рахунку і ПІБ на кого укладено договір.
 
Оплатити послуги можна безготівковим способом, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок. Реквізити для оплати можна подивитися в особистому кабінеті my.tviy.net.ua
 
Ви можете перерахувати потрібну Вам суму на рахунок іншого абонента ТвійNet зі свого рахунку всього за одну хвилину за допомогою послуги "Поповни одному". Виконати операцію можна з особистого кабінету my.tviy.net.ua