Правила мережи
- 1. Шановні користувачі!
- 2. Основні правила мережі ТвійNet
- 3. Застереження!
- 5. Локальні ресурси ТвійNet

1. Шановні користувачі!

  Хочу до вас донести одну істину. Ми не просто провайдер, який надає послуги глобального Інтернету. Ми є домашньою мережею. А це дуже різні речі, хоча у них є дещо що з першого погляду однакове, але це не так.

В першу чергу хочу нагадати, що адміністратори це не роботи і не автовідповідачі, які не сволочі і не вимагачі, це такі ж люди, як і Ви, користувачі. Просто у нас більше прав і привілеїв в мережі. Ми покликані, в першу чергу, стежити за порядком і допомагати вам у вирішенні ваших проблем, пов'язаних з роботою мережі. Завжди пам'ятайте, що можливо ваш питання вже обговорювалося і для початку шукайте відповідь на своє питання на форумі.

  Щоб мережа не перетворилася в хаос і звалище існують ПРАВИЛА МЕРЕЖІ про які я вам і розповім. Я зібрав всі правила воєдино і постараюся дохідливо пояснити, що і по чому.

Дані правила підлягають зміни та уточнення Адміністрацією локальної мережі ТвійNet згідно з пунктом договору 3.3.

Правила не підлягають публічному обговоренню.

Незнання правил не звільняє від відповідальності!


2. Основні правила мережі ТвійNet


  Навмисна підміна IP адреси - 100 грн.
Навмисна підміна MAC адреси мережевої карти - 300 грн.
Спроба заволодіння чужим аккаунтом або особовим рахунком - 300 грн.
Використання мережевих сканерів вразливостей будь-якого типу (http, PHP, CGI, сканери портів, сніфери, сканери для збору інформації про віддалений хост і т.п.). - 100 грн
  Спроба несанкціонованого проникнення в роботу апаратних або програмних засобів локальної мережі ТвійNet - 500 грн і відключення від мережі без права повторного включення.
При виявленні інфікованого комп'ютера в мережі, який може бути потенційною небезпекою для зараження інших комп'ютерів - закриття доступу в мережу до остаточного одужання.


3. Застереження!


При підключенні до мережі Ви берете також на себе відповідальність за працездатністю Вашого комп'ютера. Ваш комп'ютер має доступ до мережі і до глобального Інтернету в цілому. Щоб у Вас не виникало проблем з безпекою, прислухайтеся до наступних порад:

- ОБОВ'ЯЗКОВО встановлюйте антивірусні програми, регулярно оновлюйте їх бази і проводите повну перевірку всього комп'ютера;

- ОБОВ'ЯЗКОВО встановлюйте заплатки на Windows XP Service Pack 1 від найнебезпечніших мережевих черв'яків Sasser і Lovesan. В Service Pack 2 вони вже включені і додаткової установки не вимагають.

  - за бажанням встановлюйте фаєрволи (Firewall), раджу Kerio або ZoneAlarm, це зменшить ймовірність появи «лівого» Інтернет трафіку і пропажу грошей з вашого особового рахунку.

  - НІКОЛИ не відкривайте на довго папки з можливістю запису з мережі, це є величезна потенційна небезпека зараження вашого комп'ютера. Windows має масу вразливостей пов'язаних з Розшарені папками, і велика кількість шкідливих програм використовує їх для свого розмноження і поширення. Щоб убезпечити свій ПК і викласти в мережу якусь інформацію використовуйте безпечний протокол FTP. Для цього є маса програм під Windows.(GoldenFTP, Sever-U, Visnetik FTP и т.д.)

  - пам'ятайте, Ви в мережі не одні, і можливо є ті хто просто так знищить файли і документи, які мають для Вас цінність.

- безпеку вашого ПК це показник вашої комп'ютерної грамотності, зведення безцільно витрачених коштів до нуля і цивілізованого перебування в мережі.


5. Локальні ресурси ТвійNet

   На підставі статті 176 Кримінального кодексу України про "Порушенні авторського права і суміжних прав" локальні ресурси мережі ТвійNet закриті, натомість цього були введені безлімітні канали Інтернет з широкою смугою пропускання. Абоненти ТвійNet можуть використовувати будь-який з світових, українських або запорізьких торрент трекерів котрі належать до ТвійNet.

Торрент трекер об'єднаної загальноміської мережі ТвойNet (video.tvoi.net.ua, game.tvoi.net.ua, music.tvoi.net.ua) не обмежуються за швидкістю в зв'язку з наявністю широкого каналу зв'язку.

   Однак завантажуючи або роздаючи, використовуючи торрент трекер ТвойNet як координатор, абонент самостійно бере на себе всю відповідальність перед законом.

Адміністрація ТвойNet або будь-який інший пиринговой мережі не несе відповідальності за можливі порушення закону з боку абонентів.
Адміністрація ТвійNet не має права фільтрації трафіку від абонента або до абонента за умовами абонентського договору.